سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

وبلاگ

 • مرحله‌ی اول
  این فیلتر معمولاً نوعی فیلتر پروپیلن است که فشردگی 5 میکرون دارد و برای حذف انواع سختی آب مانند گل و لای، شن و ماسه، براده‌های آهن و… و در واقع ذرات بزرگ‌تر از 5 میکرون کار گذاشته می‌شود. این پیش فیلتر مرتباً و حداقل 6 ماه یک بار باید تعویض شود. یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت تصفیه آب 6 مرحله‌ای در انواع دستگاه تصفیه آب از همین فیلتر و نوع الیافی و یا پروپیلن بودن آن است. ضمناً جنس فیلتر آمریکایی بهترین نوع جنس این فیلتر می‌باشد و نوع چینی ضعیف‌ترین نوع آن است.
 • مرحله‌ی دوم
  در اغلب دستگاه‌های تصفیه آب 6 مرحله‌ای در این مرحله از یک فیلتر کربن استفاده شده است. این فیلتر بو و مواد شیمیایی مانند کلر و آفت‌کش‌ها را از آب تصفیه می‌کند. برخی از این فیلترها از نوع پوسته‌ی نارگیل و برخی از نوع زغال سنگی و یا معمولی می‌باشد.
 • مرحله‌ی سوم
  در مرحله‌ی سوم در برخی از دستگاه‌ها از فیلترهای سرامیکی و در برخی از انواع تصفیه آب خانگی از فیلتر بلاک و یا پست کربن استفاده می‌شود. این فیلتر پست کربن در همه‌ی دستگاه‌های تصفیه آب شش مرحله‌ای و حتی با مراحل بیشتر تعبیه می‌شود. این نوع فیلتر نیز دارای کیفیت متنوع بوده و قیمت‌های مختلفی و طول عمر متفاوتی دارند.
 • مرحله‌ی چهارم
  یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای تعیین‌کننده‌ی قیمت تصفیه آب 6 مرحله‌ای همین فیلتر مرحله‌ی چهارم است. اگر در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله‌ای دستگاه معرفی شده به شما از نوع اسمز معکوس باشد و قیمت بالاتری داشته باشد، به دلیل استفاده از فیلتر ممبران در این مرحله و روش تصفیه آب اسمز معکوس می‌باشد، اما اگر برای خرید تصفیه آب خانگی 6 مرحله‌ای دستگاهی با قیمت پایین‌تر و البته با مصرف برق کمتر به شما توصیه شد یعنی نوع فیلتر آن ممبران نیست و از فیلترهای سرامیکی و یا… در آن استفاده شده است. منظور اینکه فیلتر ممبران معمولاً به دلیل اینکه بسیار فشرده و ریز است تنها مولکول‌های آب با اندازه‌ی 0.0001 میکرون قادر به عبور از این مرحله فیلتر هستند که البته برای رد شدن از این مرحله نیاز به فشار پمپ و نیروی برق است.
 • مرحله‌ی پنجم
  فیلتر کربن خطی در این مرحله کار گذاشته می‌شود تا بو و احتمالاً مواد شیمیایی باقی‌مانده در آب را تصفیه کند و طعم آب را بهبود ببخشد.
 • مرحله‌ی ششم
  فیلتر مینرال برای اضافه کردن مواد معدنی ک بدن ما به آن احتیاج دارد مواد معدنی مانند منگنز منیزیم و … را به آب تصفیه اضافه میکند و همچنین مزه تلخ آب را از بین می برد.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من